• +38 (044) 231 33 69

    +38 (050) 331 33 69

Директор компанії «Е.Р.С.Т.Е.» взяв участь у Management Web Conference, яку проводила в онлайн платформі International Management Academy.

International Management Academy є ексклюзивним представником Академії менеджменту і економіки AFW Wirtschaftsakademie Bad Harzburg GmbH, г. Бад Гарцбург, Німеччина.
 
AFW Wirtschaftsakademie Bad Harzburg GmbH - одна з найстаріших бізнес-шкіл, яка з 1961 року надає послуги з бізнес-освіти в Німеччині. Широко відома своєю «Гарцбургською моделлю управління», яка дозволяє виробити цілісне бачення ефективного менеджменту і проектне мислення.
Академія AFW увійшла в Top Institute Германии у 2014, 2015, 2016 згідно рейтингу Fernstudium Check Report.
 
Академія AFW розташовується в місті Бад Гарцбург, який називають "кузнею менеджерів", і це ім'я високо цінується на освітньому ринку в усьому світі.
 
Саме у Академії AFW в Бад Гарцбурзі була розроблена управлінська концепція «Гарцбургська модель управління» (Harzburger Modell), як протилежність існуючому тоді всюди авторитарнoму підходу в управлінні.
Академія AFW зробила переворот в розумінні управління організацією та співробітниками, що в значній мірі сприяло становленню Академії AFW центром економічних вчень.
 
Гарцбургський диплом - це висока оцінка економічних, управлінських та адміністративних знань, визнана в усьому світі з 60-х років XX століття і по теперішній час!
 
Більш детально http://imaeducate.com/